Жизнь как искусство
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Жизнь как искусство

Беседы о жизне, искусстве и вообще обо всем


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Англійська мова онлайн

Участников: 5

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1Англійська мова онлайн Empty Англійська мова онлайн Пн Окт 30, 2023 1:53 am

Иван


Падаван по общим вопросам
Падаван по общим вопросам

Добрий день, шановні форумчани! Я шукаю кращий спосіб вивчення англійської мови онлайн. В сучасному світі володіння англійською - це дуже важливо. Якісні курси англійської в онлайн-форматі, де викладачі дійсно розвивають навички, не тільки вчать правила, - це те, що мені потрібно. Можливо, у когось є рекомендації?

2Англійська мова онлайн Empty Re: Англійська мова онлайн Пн Окт 30, 2023 12:10 pm

Евгений

Евгений
Падаван по общим вопросам
Падаван по общим вопросам

Ваша мета - це великий крок до освоєння англійської мови. Раджу розглянути курси англійської //antischool.online/ua/ . Тут ви знайдете інтерактивні уроки з активними вправами, розмовні клуби, та індивідуальний підхід до кожного студента. Вчителі використовують сучасні методи навчання та спонукають до розмов. Це допомагає розвивати навички мовлення та розуміння англійської. Кожен урок - це можливість практикувати, не лише теорію. До того ж, їх платформа дозволяє вам вчити англійську з будь-якого місця та пристрою.

3Англійська мова онлайн Empty Re: Англійська мова онлайн Пт Дек 01, 2023 5:46 pm

Марина Валентинова

Марина Валентинова
Падаван по общим вопросам
Падаван по общим вопросам

Я знаю, що знання англійської - це гарна можливість знайти високооплачувану роботу.

4Англійська мова онлайн Empty Re: Англійська мова онлайн Сб Дек 02, 2023 1:24 pm

Ольга

Ольга
Падаван по общим вопросам
Падаван по общим вопросам

В компанії Golden Staff можна пройти курси англійської мови, щоб ознайомитись, що тут пропонують, можете перейти за посиланням https://www.staff.ua/uk/corporate/biznes-anhliiska/silske-hospodarstvo . Я саме шукала для фахівців агросфери курси англійської та знайшла їх тут. Дуже високий рівень викладання на цих курсах та дійсно хороші знання можна отримати. Курси іноземних мов тут можна обрати для будь-якої сфери діяльності.

5Англійська мова онлайн Empty Re: Англійська мова онлайн Вт Фев 27, 2024 12:57 pm

Марина Валентинова

Марина Валентинова
Падаван по общим вопросам
Падаван по общим вопросам

Я з вами згодна!

6Англійська мова онлайн Empty Re: Англійська мова онлайн Вт Фев 27, 2024 1:19 pm

Алина

Алина
Падаван по общим вопросам
Падаван по общим вопросам

Я в школе не учила английский и сейчас уже не собираюсь, но записала своего ребенка в школу JustSchool на английский язык для детей , ей это необходимо. В школе программа сложная и я сама не в состоянии ей помогать. А тут отличные преподаватели, которые с ней занимаются и все объясняют.

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения